انگشتر مردانه

از زمان های قدیم تا به امروز، مردان برای نشان دادن ثروت، موقعیت اجتماعی و وضعیت تاهل خود انگشتر می پوشند. امروزه حلقه‌های ورزشی، حلقه‌های انجمنی و حلقه‌های باشگاهی که اهمیت شخصی دارند، برای مردان دیده می‌شود.

انگشتر زدن فواید زیادی دارد!

حلقه طلایی در انگشت حلقه نشانه آشکاری است که نشان می دهد دیگر در دسترس نیستید و می توانید از یک شب بیرون رفتن با دوستان بدون پیشرفت های ناخواسته لذت ببرید.
اسباب بازی های ضد استرس مخصوص کودکان هستند. مردان بالغ می توانند وقت خود را صرف کنند و توجه خود را به چیزی جز حلقه های انگشتان خود متمرکز کنند.
حلقه ها اکسسوری برای لباس شما هستند و یک “je ne sais quoi” ناملموس را به هر مجموعه ای اضافه می کنند. یکی
به عنوان مثال انگشتر مردانه با یک سنگ قیمتی می تواند به لباس شما کمک کند.
وابستگی های خود را با یک حلقه در انگشت کوچک خود نشان دهید. شما می توانید عشق خود را به یک باشگاه فوتبال، یک کالج یا حتی یک حزب سیاسی با یک
انگشتر مهر ظریف
طلا گران است. اگر متعهد هستید که به دنیا نشان دهید که مرد خوش شانسی هستید، بهترین راه برای انجام این کار استفاده از یک حلقه طلایی زیبا است.
مردان باید در کدام انگشت حلقه بزنند؟
شما آزادید هر طور که می خواهید انگشتر زنانه خود را به انگشت خود بزنید. هیچ قانون یا قانونی (حداقل در پرتغال) وجود ندارد که آنچه را که می توانید روی انگشتان خود قرار دهید تنظیم کند.

صادرات سنگ

با این حال، برخی از دستورالعمل های اجتماعی همچنان پابرجاست. هنجارها و آداب و رسوم سنتی وجود دارد – برخی از آنها تا دوران مدرن باقی مانده اند و برخی دیگر در طول تاریخ کنار گذاشته شده اند.

1. حلقه های شست

حلقه های انگشت شست در پرتغال زیاد دیده نمی شوند، با این حال محبوبیت آنها در حال افزایش است. اگر در حال حاضر دو حلقه در یک دست خود دارید، اگر نمی خواهید انگشتانتان بیش از حد شلوغ باشد، انگشت شست شما ممکن است انگشت مناسبی برای استفاده از انگشتر دیگر باشد.

2. حلقه ها روی انگشت نشانگر

شاخص ها برای اشاره به چیزها هستند. مدت‌ها پیش، برخی افراد خوش‌قرار، حلقه‌ای را با نشان خانواده در انگشت اشاره به دست می‌کردند، اما امروزه کمتر از انگشتر امضا در انگشت کوچک دیده می‌شود. اگر واقعاً می خواهید انگشترتان مورد توجه قرار گیرد، آن را روی انگشت اشاره خود ببندید و به چیزهای اطراف خود اشاره کنید جالب است بدانید که در ساخت انگشتر نقره با سیم مسی نازک استفاده می شود.

صادرات فیروزه

3. حلقه در انگشت وسط

هیچ اطلاعات تاریخی در مورد استفاده از انگشتر طلا در انگشت وسط وجود ندارد، بنابراین لازم نیست نگران این باشید که مردم فکر کنند شما متاهل هستید یا یک کاتب نابهنگام هستید. در انگشت وسط، می توانید هر حلقه ای را که می خواهید بپوشید. با این حال، یک حلقه حجیم در انگشتی که از قبل بزرگ است، می تواند با انگشت اشاره و انگشت حلقه تداخل داشته باشد.

4. حلقه ها در انگشت حلقه

همانطور که از نام آن پیداست، این انگشتر برای مردان انتخاب انگشتر است. به خصوص حلقه ازدواج اگر در دست چپ باشد. هیچ قانونی وجود ندارد که تعیین کند چه کاری باید انجام دهید. شما می توانید حلقه ازدواج را به هر انگشتی که می خواهید ببندید یا نه، اما اگر در انگشت خود حلقه بزنید، اکثر مردم تصور می کنند که شما متاهل هستید.

5. حلقه در انگشت LINY

از نظر تاریخی، این انگشت برای انگشترهای امضایی در نظر گرفته شده بود که برای مهر و موم کردن اسناد قانونی و رسمی با فشار دادن روی انگشتر به موم داغ استفاده می شد و در نتیجه یک مهر ایجاد می شد. با این حال، این عمل از زمان ظهور قلم توپ و پاکت های خود مهر و موم شده از بین رفته است. در 100 سال گذشته تاجر سنگ قیمتی، انگشت کوچک خانه حلقه‌های کورس و انگشترهای چماق بوده است. آنها معمولاً با یک الگوی تزئینی، یک نشان یا مهر تزئین می شوند، اما این اجباری نیست.