انگشتر یاقوت

چه انواع حلقه یاقوت وجود دارد و چه چیزی یک محصول خوب را می سازد؟
حلقه های روبی انواع مختلفی دارند. محبوب ترین انگشتر یک نفره است که دارای یک سنگ در فضای باز است. یکی دیگر از طرح های رایج حلقه سه سنگ با دو سنگ کوچکتر در دو طرف یک سنگ مرکزی بزرگتر است. طرح های دیگر شامل حلقه هایی است که دارای ردیف یا لایه های متعدد سنگ و حلقه های نامزدی با الماس و یاقوت است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انگشتر یاقوت؟
مهمترین چیزی که در هنگام خرید حلقه یاقوت باید در نظر بگیرید بودجه شما است. سپس باید به این فکر کنید که چه سبکی می خواهید و چه نوع سنگ قیمتی برای آن مناسب تر است. همچنین می توانید رنگ، شفافیت و برش سنگ و همچنین وزن قیراط آن را در نظر بگیرید.
مهمترین چیزی که در مقایسه انگشتر یاقوت باید به آن توجه کنید کیفیت سنگ قیمتی است. شما همچنین باید قیمت ها را مقایسه کنید و مطمئن شوید که آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. همیشه ارزش بررسی نظرات آنلاین قبل از خرید هر چیزی و همچنین بررسی بازخورد مشتریان قبلی در سایت هایی مانند آمازون یا eBay را دارد. موارد دیگری که ممکن است مفید باشد عبارتند از ضمانت‌نامه‌ها (در صورت ارائه)، هر گونه گواهی از آزمایشگاه مستقل سنگ‌های قیمتی، و اطلاعات مربوط به محل ساخت/طراحی و غیره.

مزایا و معایب حلقه یاقوت چیست؟

فواید
حلقه یاقوت مزایای زیادی دارد. اول اینکه بسیار بادوام است و اگر به درستی از آن مراقبت شود می تواند سال ها دوام بیاورد. مانند برخی دیگر از سنگ های قیمتی، با گذشت زمان رنگ یا درخشندگی خود را از دست نمی دهد. دوم، قیمت این نوع انگشتر به طور قابل توجهی کمتر از الماس است، بنابراین شما در ازای پول خود بیشتر دریافت می کنید. سوم، از آنجایی که حلقه‌های یاقوت از سنگ‌های قیمتی واقعی ساخته شده‌اند، وضوح بسیار بیشتری نسبت به الماس‌های شبیه‌سازی شده مانند زیرکونیا مکعبی (CZ) دارند. این بدان معنی است که هیچ نقطه ابری روی سنگ وجود نخواهد داشت که وقتی هر روز روی انگشت شما قرار می گیرد زیبایی آن را از بین ببرد.

 

چهارم، یاقوت‌ها در تمام رنگ‌های مختلف از قرمز تا صورتی تا بنفش وجود دارند، که آنها را بر

مزایا و معایب حلقه یاقوت چیست؟

صادرات سنگ

خلاف CZ که فقط در سنگ‌های سفید شفاف و بدون تنوع تولید می‌کنند، تکه‌های منحصربه‌فردی می‌سازد. در نهایت، دلیل اینکه مردم حلقه های یاقوت را به جای الماس انتخاب می کنند این است که معتقدند پوشیدن چیزی طبیعی باعث می شود احساس نزدیکی به طبیعت خود داشته باشند و با اتصال به طبیعت به زندگی آنها روحیه بیشتری می بخشد. قدرت مادر طبیعت از طریق اینها جواهرات زیبا

معایب
تنها نقطه ضعف حلقه یاقوت و صادرات فیروزه این است که به راحتی می توان آن را خراش داد. با این حال، این مشکل را می توان با مراقبت خوب از انگشتر و پوشیدن آن در مواقع خاص و نه روزمره حل کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.