سرامیک درجه 3 اصفهان از جنس طلا از موزه استفاده می شود

سرامیک درجه 3 اصفهان که در همه جا در کالاهای مصرفی وجود دارد، انتخابی طبیعی، مقرون به صرفه و طولانی مدت از مواد خام است که تبدیل آن به مجموعه ای از کالاهای مصرفی با کمترین تأثیر زیست محیطی حاصل می شود.

شیمی پیچیده بسیاری از سرامیک ها استفاده از آنها در دماهای بالا و استحکام آنها را در مقابله با سرعت های بالا در طول فرآیندهای تولید تسهیل می کند.

خواص منحصر به فرد مانند مقاومت بالا در برابر سایش، بی اثری شیمیایی و پایداری ابعادی تضمین می کند که امروزه سرامیک ها عمر طولانی تری دارند و هزینه های نگهداری کمتری برای حفظ سرعت پیشرفت های تکنولوژیکی لازم است.

میز سرامیکی و ظروف زینتی، چه از ظروف چینی، چه از ظروف سنگی یا سفالی، از دیرباز بخشی از آیین های آشپزی ما بوده است. سرامیک‌هایی که در کوره‌ها با استفاده از منابع طبیعی فراوان مانند خاک رس و ماسه برای ایجاد این مواد سنگ‌مانند پخته شده‌اند، میراث شگفت‌انگیزی در طول عمر او داشته‌اند.

خاک رس منبسط شده یک سنگدانه سبک با کیفیت بالا، کارآمد و بادوام است که برای طیف وسیعی از کاربردها در بخش ساخت و ساز مناسب است. خاک رس منبسط شده دانه هایی با اندازه های مختلف است که هر کدام دارای پوسته سرامیکی سختی است که هسته لانه زنبوری را احاطه کرده است.

این یک مصالح ساختمانی پایدار است که دارای ویژگی هایی است که عملکرد اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی یک ساختمان یا زیرساخت را در طول عمر آن بهبود می بخشد.

خاک رس منبسط شده چگالی کم را با استحکام بالا ترکیب می کند. علاوه بر این، سنگدانه دارای بسیاری از ویژگی های مهم دیگر است، و می توان آن را به عنوان یک محصول “همه در یک” توصیف کرد که طیف وسیعی از خواص را برای ساخت و ساز پایدار فراهم می کند.

مقاومت نوری سرامیک تضمین می کند که ظروف بهداشتی سرامیکی پژمرده یا قدیمی نمی شوند، در حالی که فرآیند لعاب باعث تمیز کردن سطوح صاف و آسان و ویژگی های بهداشتی مطلوب می شود.

سرویس بهداشتی سرامیکی سهم بسزایی در کاهش بیماری ها به طور کلی و کاهش چشمگیر مصرف آب لوازم خانگی داشته است.