فرش ماشینی قیطران بانو ملکه الیزابت به پادشاه عربستان هدیه داده شد

انتخاب فرش کودک چه دستباف و چه فرش ماشینی قیطران در هر صورت بسیار مهم است. فرش یکی از اصلی ترین وسایل خانه است که کودکان با آن ارتباط مستقیم دارند و عدم انتخاب مناسب برای خرید ممکن است مشکلات و بیماری هایی را برای فرزندانمان ایجاد کند.

هر پدر و مادری برای یافتن فرشی مناسب برای اتاق کودک خود با ابهامات و سوالات سرگرمی زیادی مواجه می شود و این سوال برای آنها پیش می آید که برای خرید باید به دنبال چه ویژگی هایی باشند؟ در این قسمت مهم ترین ویژگی های یک فرش کودک خوب را برای شما توضیح می دهیم و باید در انتخاب گزینه ای که مد نظر دارید دقت کنید.

یک فرش کودک خوب باید ضد باکتری و ضد حساسیت باشد تا سلامت فرش شما را به خطر نیندازد نرمی فرش برای جلوگیری از آسیب دیدن کودکان در حین بازی بسیار مهم است.

مهم است که فرش قابل شستشو باشد، به خصوص اگر کودک شما بسیار شیطون و بازیگوش باشد چون حتما به شستن فرش زیاد نیاز دارید فرشی که خریداری می کنید باید پرزهای بسیار کم داشته باشد تا برای فرزندتان مشکلات ریوی و تنفسی ایجاد نکند.

ماندگاری فرش و جنس آن بسیار مهم است تا در صورت شستشوی فرش از کیفیت آن کاسته نشود طرح و رنگ فرش کودک باید متناسب با روحیه آنها باشد و بهتر است رنگی ملایم و روشن داشته باشد.

بهتر است فرش کودکی که انتخاب می کنید به راحتی روی کف اتاق لیز نخورد تا کودک شما هنگام بازی دچار مشکل نشود اگر از آن دسته افرادی هستید که به سرعت رنگ اتاق کدو تنبل خود را تغییر می دهید، پس مراقب قیمت فرش خود باشید.

اینها برخی از چک لیست های کلی هستند که می توانید هنگام انتخاب فرش خود بررسی کنید، کدام یک گزینه شماست و می تواند برای شما مناسب تر باشد.