خرید انگشتر یاقوت زرد مردانه آفریقایی

این سنگ از مدلهای متنوعی برخوردار است که در اکثر اکسسوریهای مختلفی نیز استفاده می شود مانند استفاده در تاج عروس، جواهرات، برخی از لباسهای مجلسی و غیره که به آنها زیبایی و جلوه خاصی می دهد.

این سنگ همانطور که گفته شده است یکی از با ارزشترین سنگهایی است که از قیمت بالایی برخوردار می باشد و از رنگ . جلوه بسیار خاصی نیز برخوردار است.

از این سنگ در انواع اکسسوری طلا استفاده می نمایند به خصوص برای ساخت جواهر که خانمها به شدت به ان علاقمند می باشند چون می توانند با هر لباسی آن را استفاده نمایند.

اکثر افراد دوست دارند تا کادوهای زیبا و قیمتی دریافت نمایند از این رو اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید می توانید با مراجعه به سایت ما به خرید انگشتر یاقوت با بهترین کیفیت بپردازید و آن را مورد استفاده خود قرار دهید همچنین می توانید به عزیزانتان هدیه کنید و موجب خوشحالی آنان شوید.

لازم به ذکر می باشد که تمام یاقوتها از سنگ کرندوم می باشد که بهتر است بگوییم هیچ رنگی ندارد و این ناخالصی می باشد که به آن رنگ می بخشد.

لازم به ذکر می باشد که یاقوتها از رنگهای زیادی برخوردار می باشند که از صورتی شروع و رنگهای تیره تر مثل سرخ نیز دارا می باشند که هر کدام از قیمت جداگانه ای برخوردارند.

انگشتر ‌یاقوت افریقایی

همان طور که از اسم این نوع انگشترها مشخص است اولین بار این نوع یاقوت در معادن افریقا کشف شد و به مرور انواع رنگهای مختلف آن تولید شد و ‌امروزه آنها را به عنوان یاقوت افریقایی می شناسند و امروزه به عنوان یکی از ارزشمند ترین و‌ گران قیمت ترین سنگهای موجود شناخته می شود همین امر باعث شده است تا تاجران و خریداران عمده این نوع سنگها توجه ویژه ای به خرید آن داشته باشند.

برای خرید انگشتر یاقوت آفریقایی راه های زیادی وجود دارد اما موضوع اصلی برای خریداران آن است که با قیمت مناسب بتوانند انگشترهای با کیفیت را خریداریی کنند از این رو مراکز بسیاری وجود دارد که با عرضه انواع انگشترهای یاقوت زرد و ‌دیگر انواع مختلف آن در بازارهای فروش این سنگهای گران بها فعالیت می ‌کنند.

قیمت آنها دارای تفاوتهایی با نمونه های رنگی دیگر است که در ادامه این مطلب به خصوصیات و قیمت انگشتر یاقوت آفریقایی می پردازیم.

بیشترین استفاده یاقوت زرد در صنعت جواهر سازی و ساخت انگشترهای مردانه می باشد از این رو بسیار مورد توجه عرضه کنندگان و تجار این کالاها می باشد.

انگشتری که با نگین یاقوت ساخته می شود معمولا دارای رکابی از جنس نقره با عیار بالا می باشد و از آن جایی که فرایند ساخت آن کاملا دست ساز است از این رو قیمت بالایی در بین جواهرات دارد اما همانند دیگر انگشترهای مو‌جود در بازار، انگشترهای یاقوت زرد آفریقایی هم با مدلهای مختلفی تولید می شوند اما همه آنها به دلیل جذابیت بالا و حس خوبی که القا می کنند همیشه جز خاص ترین انگشترها بوده اند.

انگشتر یاقوت زرد مردانه

انواع گوناگونی از مدلهای متنوع انگشتر یاقوت زرد مردانه تولید می شود که می توان آنها را بر اساس سلیقه انتخاب کرد و هر کدام زیبایی خاصی دارد، استفاده از این انگشتر باعث افزایش انرژی می شود و نشاط و شادابی را تقویت می کند و به همین دلیل افراد با شناختی که از این انگشتر دارند، آن را برای بهره مندی از خواص آن خریداری می کنند.

از بهترین خواص این انگشتر افزایش قدرت ذهن است و اینکه این نوع انگشتر و انگشتر شرف شمس ترس را از انسان دور می کند و باعث افزایش عزت نفس می گردد، البته برای بهره مندی از این خواص باید نوع اصل آن تهیه شود.

این نوع سنگ استحکام بالایی دارد و به سبب اصل بودن گرد و غبار روی آن جمع می شوند و ظاهر آن را کدر و نازیبا جلوه می دهند، که می توان آن را با آب و صابون شستشو داد، برای محافظت از این انگشتر یاقوت زرد مردانه باید به دور از حرارت و آتش نگهداری شود.

همچنین از عواملی فیزیکی مانند ضربه محافظت گردد و در صورتی که به آن ضربه وارد شود، در اولین فرصت به کارشناس و افرادی که در تعمیر این سنگ خبره هستند نشان داده شود، تا از ترک برداشتن بیشتر و یا شکستن آن جلوگیری کند.